Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Kanan Jarrus

Reklama
Dabing postavy: Freddie Prinze Jr.
Kanan Jarrus (narozen jako Caleb Dume) viděl víc, než by mladý muž měl vidět. Proto se mladý Jedi stal více melancholickým a nevyčnívajícím. Svůj světelný meč schoval pod zámek a místo něj se začal ohánět svým blasterem, aby se vyhnul pozornosti Impéria, zvláště Inkvizitorovi a jeho Stormtrooperům. Je to pistolník, který se potřebuje zbavit střelných zbraní a začít znovu používat svůj světelný meč, potřebuje bojovat ze vznešených a obětavých příčin. Díky posádce na vesmírné lodi Duch se jeho spojení se Sílou vrátilo a spolu se vzbouřili proti imperiální hrozbě. Kanan bude vést mladého Ezru při jediském výcviku.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
6 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů