Vyšel nový trailer na druhou řadu seriálu Star Wars: The Bad Batch
Včera vyšla upoutávka na druhou sezónu animovaného seriálu Star Wars: The Bad Batch. více »
10 nových Star Wars seriálů a projektů!
Dnes byly představeny nové projekty, hlavně seriály rozšiřující svět Star Wars. Máme se na co těšit, tak si je pojďme představit. více »
Zemřel David Prowse, představitel Darth Vadera v původních filmech.
V úctyhodných 85 letech nás navždy opustil herec a kulturista David Prowse. Tohoto herce můžete znát díky jeho impozantnímu hereckému výkonu Temného Lorda ze Sith, Darth Vadera. více »
Přehled: Yoda v The High Republic, světelný meč z plasmy, Bane a SW Squadrons
V dnešním přehledu se podíváme na Yodu a jeho nastoupení v sérii The High Republic, realistický světelný meč nebo poslední letošní Star Wars komiks. Jak se to má s Darth Banem a co nás čeká u Star Wars: Squadrons? více »
Ewan McGregor se rozhovořil o chystaném seriálu s Kenobim
Filmový představitel Obi-Wana Kenobiho, Ewan McGregor (49 let), se vrátí do role mistra Jedi po 16 letech od premiéry Star Wars Epizoda III: Pomsta Sithů. Kromě toho potvrdil v pořadu Graham Norton Show, že s natáčením seriálu se začne v březnu 2021. více »

Kanan Jarrus

Reklama
Dabing postavy: Freddie Prinze Jr.
Kanan Jarrus (narozen jako Caleb Dume) viděl víc, než by mladý muž měl vidět. Proto se mladý Jedi stal více melancholickým a nevyčnívajícím. Svůj světelný meč schoval pod zámek a místo něj se začal ohánět svým blasterem, aby se vyhnul pozornosti Impéria, zvláště Inkvizitorovi a jeho Stormtrooperům. Je to pistolník, který se potřebuje zbavit střelných zbraní a začít znovu používat svůj světelný meč, potřebuje bojovat ze vznešených a obětavých příčin. Díky posádce na vesmírné lodi Duch se jeho spojení se Sílou vrátilo a spolu se vzbouřili proti imperiální hrozbě. Kanan bude vést mladého Ezru při jediském výcviku.

Další informace na české Star Wars wikipedii »
Ohodnoťte postavu:
Podrobné statistiky...
10 hvězd
2 hlasy
9 hvězd
6 hlasů
8 hvězd
0 hlasů
7 hvězd
1 hlas
6 hvězd
1 hlas
5 hvězd
0 hlasů
4 hvězdy
0 hlasů
3 hvězdy
0 hlasů
2 hvězdy
0 hlasů
1 hvězda
0 hlasů