Ewan McGregor jako hlavní hrdina chystaného seriálu o Kenobim.
Zatím se jedná pouze o spekulaci, ale příští týden se koná D23 EXPO. Zde má mít svůj výstup i panel k připravované streamovací službě Disney+. A jak už to u takových akcí bývá, začnou se drát na světlo informace a lákadla dříve, než mohou být představeny oficiálně. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order má první gameplay video.
Měli jsme příležitost vidět Star Wars Jedi: Fallen Order v pohybu. Dnes večer v průběhu E3 2019 nastoupili herní vývojáři a přední tváře Respawnu s představením prvního gameplaye spolu s ujištěním oficiálního data vydání. více »
Máme oficiální data nových Star Wars filmů!!!
Na Twitteru zveřejnili přibližné termíny vydání filmů od dnešního dne až do roku 2025. Nebudeme tedy muset čekat jako mnozí fanoušci deset nejistých let, jako dělí Star Wars VII: Síla se probouzí (2015) od Pomsty Sithů (2005). více »
Zemřel Peter Mayhew, legendární Chewbacca
Smutnou skutečností se stalo, že náš svět opustil herec Peter Mayhew, který si zahrál legendárního a všemi oblíbeného co-pilota Chewbaccu. více »
Star Wars Jedi: Fallen Order a VR Vader: Immortal
Dnešní informace se týká připravované hry od studia Respawn Entertainment, která nese název Jedi: Fallen Order. více »

Gathering Forces

Reklama
Přidat komentář

Komentáře

Obrázek uživatele Galaxy Fighter
21-22
29. Listopad 2014 - 15:19
Pozor - komentář obsahuje spoiler! [Zobrazit komentář]

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Fives
24-25
Fives [Překladatel]
2. Prosinec 2014 - 18:18
Epizoda online nahozena ;)

"Well, buddy, you always said you wanted to be on the front lines."

+1
0
-1
Obrázek uživatele Needle
27-28
6. Prosinec 2014 - 21:00
Úchvatné. bhahhh...... Kdyby se celá epizoda odehrávala během čaje o páté a všichni si jen četli noviny a luštili křížovku a jedinou změnou by bylo, že by se tam nevyskytoval Ezra, bylo by to zajímavější...

Ne vážně, co má tohle znamenat? Soutěž o nejotravnější hlavní postavu už vyhráli na začátku, tak proč nedat do popředí někoho jiného? Kohokoliv. Ezra je doposud to nejhorší, co jsem ve sci-fi viděl. Arogantní, sobecký, sebestředný fracek, který se nestará o nic jiného než o sobě. Anakina jsem hodně neměl rád, ale toto?! Ani nevím, jak to popsat. Já opravdu nevím, co si Filoniho tým myslí, že dělá. Udělat stěžejní postavou seriálu s očividně, jak se zdá, stěžejní zápletkou Ezru, je nějaký mistrovský plán, jak se pomstít Disneymu za zrušení Clone Wars nebo za snížení platů? Fakt nevím. Pomalu začínám s tím seriálem ztrácet trpělivost. Vím, že nejsem cílová skupina, ale to jsem nebyl ani u CN a bavilo mě to.
To, co zatím s Ezrou předvádí je neomluvitelné. Obzvlášť vzhledem k tomu, že víme, co dokázali před tím, jmenovitě: prakticky vymazat z paměti žalostný představení Anakina ve filmech a udělat z Ahsoky, které bylo na začátku seriálu 14!, oblíbenou postavu.

+1
+6
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
21-22
6. Prosinec 2014 - 22:19
Sám bych to lépe neřekl,dokonce myslím, že by s tebou řada SWR fanoušků souhlasilo. A hlavně mě štvou 2 věci.
První,zbytek posádky jr taky někdy otravný, každý člen má něco v sobě co je dělá snesitlenými. Hera je laskavá a moudrá, Kanan je někdy docela vtipný, ale je také velmi rozvážný a celkově jeho interakce s Herou (těch pár co měli) byla celkem velmi dobře udělaná, Sabine je taky někdy otravná,ale má zajímavou minulost, to samé mohu říct o Zebovi a Chopper...no..toho moc nevidíme, takže nevím co si o něm myslet. Kallus je velmi schopný velitel a Inqusitor, byt padouch jak z večerníčku, má aspon super hračku. Každá z těchhle posatv má v sobě nějaký zvláštní element, co je dělá snesitelnými a celkově ne tak špatnými postavami,ale Ezra...

A zadruhé,i když že mnoho lidí tvrdí opak, tyhle postavy se moc nevyvíjí. Proč? PROTOŽE, VĚTŠINU ČASU SE TENHLE SERIÁL ZAMĚŘUJE NA EZRU! Ne vážně, až na jednu epizodu, ve všech je Ezra jedním z hlavních postav a má co nejvíce času na úkor zbytku. Já bych teřba rád viděl čím Sabine prošla, jak se přidala na stranu Rebelie, jak ji její rodina kvůli tomu zavrhla, jenomže NE! My se musíme koukat na tohohle spratka,že? Že ztratil rodiče a proto, je otravný,říká mnoho lidí? No a co? Většina postav tady něco ztratila. Kanan celý řád Jedi, Zeb celou svou rasu, Sabine budocnost. Proč máme cítít pro tohle nedochudče více soucitu než pro ostatní?Jestli někteří lidé říkají, že Ahsoka byla vytvořena z toho, aby se náctileté holky mohly s někým asociovat, tak pro Ezru to platí stonásob. On existuje proto, že většina fantasy sci-fi, nutně potřebuje teenage hrdinu (a proto, aby se z něj dělaly figurky), nic víc. Panebože,vždyt i jeho design není originální! Velká část postav je inspirovaná některými původními Lucasovými náčrty (třeba Zeb), ale on je inpirován Disneyovským Alladinem.
Ne vážně, tady je obrázek Alladina odkaz » a tady je obrázek Ezry odkaz »

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+3
-1
Obrázek uživatele Komár
25-26
9. Prosinec 2014 - 18:00
budou další díly nebo to mělo malou sledovanost

+1
0
-1
Obrázek uživatele Darth Tyranus
19-20
9. Prosinec 2014 - 19:44
Další díl by měl být 6. ledna

„I sense great fear in you, Skywalker. You have hate. You have anger. But you don't use them.“

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Galaxy Fighter
21-22
9. Prosinec 2014 - 19:54
Ano, budou a ano má to malou sledovanost.

Ha,Ivan! Přišel nečekán,nezván....

+1
+2
-1
Obrázek uživatele Komár
25-26
29. Prosinec 2014 - 19:38
Nevíte kdy by to po novém roce měly vysílat

+1
0
-1
Obrázek uživatele Viq
24-25
Viq [Redaktor]
29. Prosinec 2014 - 20:45
Myslím, že 5. ledna by to měly dávat na Disney XD, takže na nějakým tom Disney-watch-online-channel by to mělo být s cca týdenním předstihem. Očekával bych tedy, že někdy během 1. až 3. ledna to bude na netu dostupné... Taky je tu možnost, že se mýlím a bude to dostupné zítra, za týden, nebo kdykoliv mezi tím :D

"You can't believe everything you read on the Internet." - Abraham Lincoln

+1
+1
-1
Obrázek uživatele Luke
11. Leden 2015 - 14:31
ČESKÝ DABING NENÍ??!

+1
0
-1